1 / 1
Pelet Peleti Пелет Пелети ENplus
176 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Денес 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

АЛПИН ПЕЛЕТ A1
Состав : 100% бука (без кора и адитиви)
Енергетска моќ : >5.0kW/kg
Влага : 10%
Пепелност : 0.7%
Земја на потекло : Македонија
Цена : 202 денари/вреќа 15кг

MONTEPELLET ENplus A2
Состав : 100% бука
Енергетска моќ : 4.6kW/kg
Влага : 10%
Пепелност : 1.2%
Земја на потекло : Црна Гора
Цена : 176 денари/вреќа 15кг

ARBOREKO ENplus A2
Состав : 100% елка
Енергетска моќ : 4.6kW/kg
Влага : 10%
Пепелност : 1.2%
Земја на потекло : Босна и Херцеговина
Цена : 188 денари/вреќа 15кг

ARBOREKO ENplus A1
Состав : 100% елка
Енергетска моќ : 4.6kW/kg
Влага : 10%
Пепелност : 0.7%
Земја на потекло : Босна и Херцеговина
Цена : 205 денари/вреќа 15кг

Повеќе детали за производите : https://aia.mk/product-category/pelet/

За порачка од минимум 40 вреќи, испораката во реон на град Скопје е бесплатна.

PREMIUM ENERGY
ул. Борис Трајковски бр. 89
Индустриска зона Пинтија
Скопје

Контакт : 2777 230 и 072 612 272
Меил : office@aia.mk
Веб : aia.mk

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од: Претпријатие

PREMIUM ENERGY
Борис Трајковски 89
Потврден огласувач
072612272
Испрати Е-маил до огласувачот

Pelet Peleti Пелет Пелети ENplus

176 МКД

Брикет Брикети Briket Briketi

88 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам