1 / 2
Pnevmatski ventil i klipcinja
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 00:16

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Prodavam pnevmatski klipcinja (potenkiot WINMAN 1000 DEN (nov), plaviot 600 den(poloven))

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078214115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам