1 / 5
prodavam sterilizator i hirurski instrumenti, povolno
300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2020 09:02

Скопје Центар / Скопје

Prodavam sterilizator, set za instrumenti, instrumenti, baraban, itno, povolno.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Ace Sofronievski
Потврден огласувач
075288735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам