1 / 3
prodavam fiskalna kasa perfect s
5.000 МКД
Цената е фиксна
01.09.2020 13:50

Кисела Вода / Скопје

Kasata e malku koristena i e cuvana kako bekap kasa koja zakonski mora da ja ima sekoja firma , ispravna e no adapterot e izguben

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Sharky
Потврден огласувач
078402204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам