1 / 1
Wireless Card Intel Centrino Wireless-N1030 + anteni
300 МКД
09.10.2020 14:13

Македонски Брод

Izvadeno od Asus K53SV.
Intel Centrino Wireless-N1030 komplet so se anteni.
Prakam i po kargo.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB,HDMI,Network кабели

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075276263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам