1 / 4
Prikolka za gliser 9m
3.500 €
14.11.2020 17:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam ispravna prikolka za gliser so dolzina do 29fita (9m) i nosivost do 3500kg

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Ѓоко
Потврден огласувач
070261089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам