1 / 3
Digital Professional Thermo - Hygrometer H560 DewPoint Pro
3.500 МКД
13.06.2020 00:57

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov neupotrebuvan Digital Professional Thermo - Hygrometer H560 DewPoint Pro.

Категорија: Дом и Градина / Квалитет на Воздух / Додатоци

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам