1 / 1
DETSKI VELOSIPED
2.200 МКД
06.08.2022 12:27

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Prodavam detski velosiped.Cena 2200 mkd.Tel: 072-252-508.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам