1 / 12
Masini obicni YAMATA I ZOJE
10.000 МКД
Цената е фиксна
01.12.2021 12:41

Кратово

Se prodavaat masini obicni so trofazen i monofazen motor, Pikerka MAER mnogu malku koristeni i drugi masini ima kakvi vi se potrebni 070 816 971 071 368 468

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070816971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам