1 / 2
Gradezno zemjiste na perfektna lokacija
20.000 €
01.02.2023 09:02

Битола / Битола

Квадратура:

100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Mestoto se naoga na perfeltna lokacija, ma ulica Dojran vo blizna na Casit vednas zad Angro marketot. VREDI DA SE VIDI POSEDUVA CELOKUPNA DOKUMENTACIJA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bate
Потврден огласувач
076/349411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам