1 / 1
Kotel EKT 18KW Grundfos Pumpa
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2020 08:26

Скопје Центар / Скопје

Prodavam koristen elektricen kotel EKT18kw + Grundfos Pumpa.Novi sklopki za grecite 3*6KW.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071200067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам