1 / 2
Baram za delovi wiko lenny
1 МКД
18.10.2022 22:42

Кичево

Марка:

Друга марка

Модел:

Wiko lennu

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1,5 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Mi treba plocata

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

sinisa
4juli 148!7
Потврден огласувач
078342431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам