1 / 9
Mercedes w211
4.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2020 11:58

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran Andonov
Потврден огласувач
078588460 viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам