1 / 5
Кошови - Боксови за јаболка
1 €
30.09.2021 19:40

Берово / Берово

Изработуваме кошови за јаболка 100х120х80, или по ваши потреби.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
078/203-755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам