1 / 7
Инструмент за мерење температура testo 925 и сонда
6.500 МКД
13.08.2022 16:08

Битола / Битола

TESTO 925 e професионален инструмент за мерење температура + површинска сонда (TE Typ K), 0602 0393 со брза реакција ( 3 секунди)
Овој инструмент се користи во инженеринг за греење, технологија за ладење и климатизација.
Measuring range : -50 до +1000 °C
Measuring range : -60 до +300 °C на сонда

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070790025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам