1 / 5
Se prodavaat Jordan 1 Dark Concord
150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2020 16:18

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>40

Боја:

Лила

Velicina: 47
Cena: 150
Patikite se novi
Kutijata nema kapak

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Viktor Ribarski
Потврден огласувач
078219647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам