1 / 6
MOBILEN TELEFON OTPOREN NA PAGJANJE UDARI 2 SIM karticki
25 €
11.12.2021 15:29

Битола / Битола

Марка:

Друга марка

Модел:

E&L K6900

Боја:

Blue

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Koristen so 2 SIM karticki za 2 broja/operatori, so sijalicka, otporen na pagjanje.
Cena samo 25e.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tino
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам