1 / 9
Audi a4 avant 3.0 tdi quattro
10.500 €
Цената е фиксна
27.07.2022 21:30

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam audi a4 avant 3.0 tdi,proizvedeno 11.2010 god.Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e odlicno socuvano.Ima visoko nivo na oprema kako led dnevni svetla,bi-xenon farovi,navigacija,senzori i mnogu drugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Јовче
Потврден огласувач
072733744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам