1 / 1
Bandas 13 ka so disk
400 МКД
Цената не е фиксна
08.01.2021 23:33

Делчево / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Bandas 13 ka preden so disk

Preden 13 ka so disk za 125cc 150cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
076617103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам