1 / 7
18k pozlateni maski lanci lancinja 2.000 МКДЦената е фиксна
2.000 МКД
Цената е фиксна
20.08.2021 08:50

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodazba na novi maski pozlateni lanci, 6mm-11mm, 50cm-60cm, okolu 120g,

JAVUVANJE SEKOJ DEN OD 10:00 - 20:00

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Златен накит / Ланчиња

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078809288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам