1 / 6
Jepet Pllaci me qira!
5 €
Цената не е фиксна
14.01.2022 21:41

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Ne afersi te Oto Kujtim BMW ne Tetove! Mund te jepet me parcela apo teresisht.
Vendi mund te perdoret per te hap otpad, parking autobusash etj.

+38978234435

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

User
Потврден огласувач
072234048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам