NIVA VO SELO PEPELISTE NEGOTINO
1 €
08.07.2021 11:43

Неготино / Неготино

Квадратура:

23000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata e 23 dekara poveke info na tel-075 716 733

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Peco
Потврден огласувач
043360048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам