Baram rabota kako sofer so B i C kategorija
1 €
30.03.2021 14:42

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota kako distibuter vozac na kombe, kamion i tn.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
076293342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам