1 / 3
Кочиони дискови за SCANIA
4.980 МКД
15.06.2020 14:19

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Кочиони дискови за
SCANIA OE Reference Number:
• 1402272
• 1386686
• 1852817
• 1367735
Во нашата понуда имаме дискови, плочки, гуртни за сите товарни возила

mob: + 389 70 306 580
e-mail: aleksandar@cummins.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Mak Dizel
bul. Pero Nakov 118
Потврден огласувач
072255503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам