Се продава нива во Бардовци
100 €
15.06.2020 20:25

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

спроти школо, со објект, цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077791109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам