1 / 3
Turbina Scania
250 €
Цената е фиксна
14.05.2022 17:25

Кочани / Кочани

Polovna turbina za scania R420 euro5 vozena 100000km.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
0038970496463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам