1 / 1
079 221 546 Cistacka higienicarka bara rabota za cistenje
По Договор
30.07.2022 17:43

Аеродром / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram za cistenje

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
070801278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам