1 / 2
Se prodavaat delovi za velosiped
700 МКД
Цената не е фиксна
23.03.2022 16:41

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat delovi za velosiped

Shimano RevoShift left Twist Shifter --> 300 den
Zaden zapcanik shimano 6 brzini --> 450 den

Se komplet moze za 700 den.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
078302777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам