1 / 7
Celicen Bandaz so nova guma 16ka
2.500 МКД
Цената не е фиксна
25.09.2021 13:41

Радовиш / Радовиш

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

110

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

NOV Celicen bandaz i nova nevozena guma BRIDGESTONE 205/55R16...

071 625 109
071 625 109

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Потврден огласувач
*********
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам