1 / 5
MINI SISTEM PHILIPS 2305/10 NOV VO CELOFAN PERFEKTEN OD SWIS
5.000 МКД
Цената е фиксна
13.05.2022 09:56

Гази Баба / Скопје

SISTEMOT E PERFEKTEN DONESEN OD SVAJCARIJA POSEDUVA MNOGU CIST I MOKJEN ZVUK.POVEKJE SPECIFIKACII NA SLEDNIOV LINK:https://www.google.com/amp/s/www.philips.co.uk/c-p/MCB2305_10.amp/micro-music-system

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
072239735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам