SE PRODAVA PLAC VO SELO LESHOK
111 €
13.07.2020 13:00

Теарце / Тетово

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA PLAC VO SELO LESHOK SO POVRSHINA OD 500M2 VO CENTAROT NA CELOTO POSEDUVA VODA STRUJA I E SPREMNO ZA GRADBA !!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Андреја
Потврден огласувач
078732432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам