1 / 3
Motor masina za kultivator i za drugo.
150 €
07.12.2022 17:05

Струга / Струга

Masinata e 163cc skoro nova na benzin .mojt da se upotrebit za razni nacini.mojt da se stavit vo kultivator vo pumpa ,i drugo.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам