1 / 6
TERMOSTAT TERMOSTATI INKUBATOR STC 1000
1.000 МКД
09.06.2022 07:39

Куманово / Куманово

TERMOSTATI ZA INKUBATORI LADILNICI I DR..REGULIRA OD -50 DO 99 C
HISTEREZA ILI ODSTAPUVANJE 0,1C
SO VODOOTPORNA NTC SONDA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам