1 / 4
Vaga so tegovi
80 €
Цената не е фиксна
08.12.2021 08:32

Куманово / Куманово

Malko koristena vaga so tegovi od 5 kg
I toa 2kg,2×1 kg,2×0,5 kg i gramovi do 0,5 kg
Ima prostor za popust
TELEFON

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078211935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам