1 / 1
Instalacija Windows 10 Pro
500 МКД
Цената е фиксна
05.06.2021 08:45

Карпош / Скопје

Instaliranje Windows 7 ili Windows 10 Pro, Microsoft Oficce 2016, i Antivirus.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Microsoft

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075267200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам