1 / 10
Apartman Ohrid
1 €
03.06.2023 09:42

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

41 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori.
-Kompleno namesten

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

/
Потврден огласувач
078417056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам