1 / 5
Se izdava dukan vo centarot na Struga
1 €
09.02.2021 13:23

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na Struga vo carsijata . najubavata lokacija vo gradot.povelete i proverete.

Poveke informacii na;
078 255 395

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Blagica
Потврден огласувач
078255395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам