1 / 12
SE IZDAVA KAMP BUNGALOV OHRID
По Договор
05.09.2022 12:08

Охрид / Охрид

kAMP BUNGALOV SO SOPSTVENO KUPATILO KUJNA TV WIFI NA 20 METRI OD PLAZA I 15 MIN PESKI DO CENTAR NA OHRID SE NAOGA VO KAMPOT PARTIZAN KAPACITET 075498450

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
075498450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам