1 / 6
SE IZDAVA BUNGALOV OHRID
По Договор
17.08.2022 09:22

Охрид / Охрид

se izdava bungalov so sopstveno kupatilo kujna spalna kapacitet 5 lica na 20 metri od plaza i 15 min peski do centar na Ohrid se naoga vo kampot Partizan zakazi termin 075498450

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
075498450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам