1 / 5
LETVA ZA AUDI A4 PASSAT
3.000 МКД
11.11.2022 12:15

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava letva za audi a4 b5 i pasat b4 od ednata strana tece malku semeringot manzetnite se dobri sponite se skoro novi dvete

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070762416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам