1 / 3
Y 5 2019
5.999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2020 09:24

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Y5 2019

Боја:

Останато

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Се продава нов y5 2019, купен е од телеком, не е отпакуван со гаранција. повеќе инфо на моб 071 221 570

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Александра
Потврден огласувач
072241085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам