1 / 7
Separinja za kafeterija, kafici.
1 €
10.02.2022 17:36

Кичево

Se prodavaat separinja pogodni za kafeterija, kafici, klubovi i sl. Na sekoja slika pisuva kolku separinja ima od odreden model.
Cena po dogovor.
Broj za kontakt 071 387 630 Marjan

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071387630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам