1 / 1
Nov aparat za filtriranje na voda od Cepter
550 €
05.08.2021 14:45

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov aparat za voda ZEPTER EDEL WASSER, neotpakuvan. Poveke na http://rs.zepter.com/MainMenu/Products/HomeCare/Cleansy-Water/Edel-Wasser.aspx

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за филтрирање вода

Се продава од:

Sasa
Потврден огласувач
072787520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам