1 / 4
ЈАБОЛКОВ ОЦЕТ од Диви јаболки Еколоски здраво
1 €
22.11.2020 19:23

Неготино / Неготино

Продаваме природен јаболков оцет од диви планински јаболчиња. од еколошки чиста средина , за здравје лечење и потреба од истиот. Цената е 100 ден. за 1,5 лит во ПЕТ амбалажа. Праќаме по Карго Експрес. Порачки и информации на Тел. 076408619 и 075733406

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076408619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам