1 / 1
Delovi za DELL Inspiron 15 3000 Series 33308
3.000 МКД
13.01.2023 16:10

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Delovi za DELL Inspiron 15 3000 Series 33308 imam sve osven maticna. Mobilen. 070379742

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам