kupuvam plac
По Договор
18.06.2020 12:48

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

250 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuvam plac od 200 do 250 m2 za izgradba na semejna stanbena zgrada vo Gevgelija.mobilen 078/720-790

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Dimitar
Потврден огласувач
078720790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам