1 / 12
Golf5
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2020 19:19

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

1.9 motor
2006 god
Odicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojana
Потврден огласувач
078599482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам