1 / 4
Pijaggo x7 ie FABRIKA MN ZACUVAN
2.150 €
13.11.2020 22:46

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Pijago x7 ie Fabrika

Километри:

15000

Motorot e Registriran do 24 03 2021 servisiran bez denar vlog mn zacuvan

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

robert
Потврден огласувач
077687657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам