1 / 2
WELTMEISTER
1 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 12:02

Неготино / Неготино

Unikat harmonika vo odlicna sostojba so 4 registri za klavijatura.
Tezina 7kg

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Todor
Потврден огласувач
071606744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам