1 / 3
FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE
100 €
13.06.2021 22:17

Струга / Струга

За инфо јави се на 070 212 914

Половен фрижидер за сладолед во исправна состојба, димензии 140х70х80, 700 литри.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

None
Потврден огласувач
070212914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам